...::: RUZSA :::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
...::: RUZSA :::...

Ljubav, Sex, Deca i jos mnogo toga...
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  
 

 Novi album Ane Stanić

Go down 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Female Broj komentara : 147
Age : 45
Mjesto : AMSTERDAM
Registration date : 2008-03-07

Novi album Ane Stanić Empty
KomentarNaslov komentara: Novi album Ane Stanić   Novi album Ane Stanić EmptyWed Mar 12, 2008 2:14 pm

Novi album Ane Stanić V89775p0

Pop pevačica Ana Stanić objavila je svoj novi, peti po redu, album "Sudar".

"'Luda', pesma sa albuma za koju je već urađen spot, ne reprezentuje čitav album. Ima pesama koje su urbani r'n'b, rok, klasičan brit-pop, a pesma sa Big bendom Radio-televizije Srbije zvuči kao džez. Stilovi su izmešani, ali sve povezuje moj senzibilitetet i vokal", rekla je Ana.

Četvorogodišnju diskografsku pauzu, nekadašnja članica pop dueta "Mobi dik" Stanićeva prekida "Sudarom" koji izlazi na desetu godišnjicu od početka samostalne karijere i objavljivanja debi albuma "Točkovi" (1998).

Za novi album sa 13 pesama i jednim bonusom, Stanićeva je angažovala čak petoricu producenata, među kojima je njen stari saradnik Mirko Vukomanović.

Pored Vukomanovića, na albumu su radili i trenutno najinteresantniji VIP ukućanin, reper Skaj Vikler (pravo ime Đorđe Miljenović), direktor Big benda RTs-a Ivan Ilić, Ivan Popović i hrvatski producent Bejbi Duks.

Stanićeva kao većinski autor pesama na albumu angažovala je tekstopisce Alku Vujicu, Arsena Dedića i Snežanu Vukomanović.

"Širok je dijapazon najrazličitijih autora, energija i senzibiliteta koji na prvi pogled deluju nespojivo. Ideja vodilja bila je da ne obraćam pažnju na ograničenja. Uradila sam sve što mi se htelo, što mi je palo na pamet, a mene je uzbuđivalo i pokretalo", ističe pevačica.

(Beta/MONDO)
Na vrh Go down
https://xxxxx.bosnianforum.com
 
Novi album Ane Stanić
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
...::: RUZSA :::... :: FORUM :: MUZIKA-
Idi na: